De schat naast de voordeur…

petra stienen twitter

De bekende arabiste Petra Stienen is veel in het Midden-Oosten geweest en kan boeiend vertellen over het rijke mozaïek van culturen en religies. Bij de Magnuslezing liet zij zien dat die rijkdom er ook is naast de deur, als je er oog voor hebt.
De jaarlijkse Magnuslezing in de kerk van Anloo is een co-productie van Historisch Anloo, Vrienden van de Magnuskerk, de Protestantse gemeente Anloo – Zuidlaren – en onze stichting Rondom Magnus. Terwijl Historisch Anloo zorgt voor een historisch onderwerp (dit jaar vertelde Cuno Koopstra over het Anloo in de 11e eeuw), doet onze stichting Rondom Magnus zijn best steeds een verrassend ‘cultureel’ element in te brengen. Vorig jaar met Freek de Jonge, dit jaar werd ‘een kerk vol publiek’ geboeid èn aan het denken gezet door Petra Stienen.  Een heel geslaagde avond!

Voeg toe aan je favorieten: Permalink.

Reacties zijn gesloten.